Webové aplikace

V minulosti jsem se věnoval vývoji webových aplikací. Bohužel portfolio jsem příliš neudržoval a vytvářet ho zpětně se jeví neefektivní. Proto jen stručný výčet toho nejzajímavějšího:

  • Herní systém pro společnost Cryptomania, s.r.o. – postaneno na WordPressu (PHP), jednoduchém JavaScriptu a Bootstrapu. Systém jsem následně udržoval a rozšiřoval (např. implementace platební brány apod.) a nakonec jsem ho předal. Cryptomania ho nadále rozvíjí a považuji ho tudíž za asi nejúspěšnější aplikaci, kterou jsem zakázkově dodal.
  • Herní systém pro soutěž N-Trophy – postaveno na WordPressu (PHP), jednoduchém JavaScriptu a Bootstrapu. Systém umožňoval hráčům registraci a odevzdávání řešení (upload vybraných typů dokumentů). Organizátorům pak umožňoval hromadné stahování řešení, zadávání hodnocení a zveřejňování výsledkové listiny. Systém je dodnes úspěšně využíván v takřka nezměněné podobě.
  • Herní systém pro městskou hru Včera, dnes a zítra (registrace týmů, zvěřejňování zadání, systém vyhodnocení kódů a bodování) – PHP+Nette
  • Platební formulář pro Aniball – WordPress (PHP) + backbone.js – konfigurovatelný objednávací formulář na míru integrovaný s platební bránou. Dnes tato firma provozuje vlastní e-shop, formulář již nepoužívá.
  • Web a objednávkový systém pro outdoorovou agentury mountime.com – postaveno na WordPressu. Dnes tato firma používá jiný web.